Oferujemy pomoc przy pracach dyplomowych po angielsku!

Skontaktuj się z nami przez

Z nami osiągniesz sukces

Skontaktuj się z nami przez

Co warto wiedzieć zanim przystąpimy do pisania pracy licencjackiej z anglistyki


Pisanie prac dyplomowych niezależnie od kierunku studiów jest dosyć trudnym i złożonym procesem. Niestety pisanie pracy licencjackiej z anglistyki stanowi podwójny problem. Nie dość, że konieczne jest przestrzeganie wszystkich zasad takich jak w przypadku innych prac to pisać należy dodatkowo w obcym języku czyli w tym przypadku angielskim.

Niektórzy studenci postępują w trochę inny sposób a mianowicie najpierw piszą pracę w języku polskim a dopiero później tłumaczą ją na język angielskim. Jest to na pewno dużo bardziej pracochłonne aniżeli od razu pisanie opracowania w formie jaka powinna być w wersji końcowej. Jeżeli jednak nie czujemy się tak dobrze i swobodnie posługując tym językiem to może okazać się, że będzie to bezpieczniejsza i zarazem skuteczniejsza metoda.

Trzeba pamiętać o tym, że bibliografia pracy licencjackiej z anglistyki powinna zawierać zdecydowanie przewyższającą ilość materiałów zagranicznych. Tak samo jest w przypadku książek, artykułów jak również stron internetowych. Warto również podkreślić, że w tego typu opracowaniach zwykle jest inny styl przypisów. Najczęściej umieszcza się je w tekście a nie tradycyjnie na dole strony.

Tego typu przypisy są bardzo róże, czasami w nawiasach kwadratowych podaje się dane autorów i rok wydania. Pełną informację na temat źródła za to można znaleźć na końcu pracy. Innym typem przypisów w takich pracach są numerki wstawiane w tekście a opis źródła również dopiero na końcu opracowania.

Skontaktuj się z nami, a na pewno pomorzemy Tobie przy pisanie pracy dyplomowej po angielsku. Z nami odniesiesz sukces.

Powrót